Historia klubu UKS Concord (w skrócie):

Początki naszego klubu sięgają przełomu XX i XXI wieku J. Pierwsze treningi, jeszcze jako MLKS Concordia, odbyły się w roku 1999. W tym roku powstała idea stworzenia nowego klubu. Rok później ten pomysł wszedł w życie. I tak od roku 2000 istnieje klub o nazwie UKS Concord Murowana Goślina.  Do końca czerwca 2017 roku  prezesem był Pan Paweł Witkowski Z dniem 1 lipca 2017 nastąpiła zmiana zarządu. I tak :

Prezes: Marcin Dereń

Wiceprezes : Aneta Olszewska

Skarbnik: Agnieszka Andrzejewska

Członkowie zarządu: Marcin Walkowiak, Magdalena Lewandowska

Komisja rewizyjna: Robert Sajnaj , Katarzyna Ratajczak P.Kołodziej

Na początku były dwie grupy wiekowe: roczniki 1989 oraz 1990.  Rok później zgłoszono jeszcze jeden rocznik 1992. Pierwszy mecz jaki rozegrali młodzi wówczas zawodnicy został rozegrany na stadionie Concordii z zespołem Amica Wronki, który zakończył się porażką zawodników z Concordu 0:2. Pierwsze zwycięstwo nowo powstałego klubu miało miejsce w następnej kolejce, kiedy to młodzi zawodnicy z UKS-u Concord pojechali do Suchego Lasu rozegrać mecz ze stołeczną drużyną. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Pierwszą bramkę dla naszego klubu zdobył Patryk Przybylski. Wynik meczu ustalił Witkowski Marcin.

Przez wiele lat młodzi piłkarze naszego klubu jeździli na turnieje nie tylko po naszym kraju, ale także za granicą. Młodzi zawodnicy brali udział w turniejach odbywających się w takich krajach jak: Anglia, Włochy, Belgia, Holandia, Ukraina, Niemcy, Austria, Chorwacja czy Hiszpania. Jednym z najbardziej prestiżowych turniejów był turniej „Barcelona Cup” rozgrywany oczywiście w Hiszpanii. Tam też między innymi nasi piłkarze zdobyli największe sukcesy, raz wygrywając ten turniej a raz zajmując 2 miejsce.

W tym sporcie bardzo trudno jest się przedostać gdzieś wyżej, do zespołów klas najwyższych, zwłaszcza, gdy klub pochodzi z małej miejscowości. Mimo to możemy się poszczycić się i z tej strony. W naszym klubie przygodę zaczynał Bartosz Salamon, który grał w takich zespołach jak włoska Brescia Calcio czy AC Milan. Obecnie nadal gra w drużynie pochodzącej z Włoch w Sampdorii Genoa.

Wysokość składki : 50 zł płatne do 15 każdego miesiąca

Nr konta bankowego : 52 1090 1463 0000 0001 3492 5804

Nasi sponsorzy:

- Burmistrz M i G Murowana Goślina

- PPHU  "P.M - Folie "

- Calorserwis

Jeżeli chcesz wspomóc nasz klub  serdecznie ZAPRASZAMY !